AirSoft
Serus gádžo !
Co tak keby ši še zaregistroval abo prihlašil ? Ha ? Nebudz ľenivy a napiš coškaj šumneho ! Znaš jak to chodzi, mame radzi ľudzi co daco šumneho napišu !
Ta už nečitaj teľo a rušaj še !

Join the forum, it's quick and easy

AirSoft
Serus gádžo !
Co tak keby ši še zaregistroval abo prihlašil ? Ha ? Nebudz ľenivy a napiš coškaj šumneho ! Znaš jak to chodzi, mame radzi ľudzi co daco šumneho napišu !
Ta už nečitaj teľo a rušaj še !
AirSoft
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prieskum

Ktorý druh akcie preferujete ?

Návrh na zmenu pravidiel Vote_lcap248%Návrh na zmenu pravidiel Vote_rcap2 48% [ 15 ]
Návrh na zmenu pravidiel Vote_lcap252%Návrh na zmenu pravidiel Vote_rcap2 52% [ 16 ]

Celkom hlasov : 31

Linky
free forum
apríla 2024
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar


Návrh na zmenu pravidiel

+3
me.be
manmaro
m.ape
7 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Návrh na zmenu pravidiel Empty Návrh na zmenu pravidiel

Odoslať pre m.ape 25th februára 2012, 09:19

Bomba:
Bombu nesie útočiace družstvo, po obsadení súperovej základne umiestní bombu (napr. starý mobil s budíkom alebo časovačom. mobil mám len potrebujem nejakú nefunkčnú simku) na vopred dohodnuté miesto a nastaví na ňom čas. Ak bomba vybuchne vyhráva útočiace mužstvo. Ak sa bomby zmocnia obrancovia a zastavia odpočítavanie tak vyhrali obrancovia.

V rámci priblíženia k realite a aby sme dali väčšiu šancu manuálkam navrhujem obmädziť počet nábojov v jednom zásobníku AEG zbraní

tlačák cca 35 BB točák 55 BB (z točáku cca 20 guliek nevystreliš)
Guľomet povedzme 100 200 BB
počet zásobníkov a záložných zbraní neobmedzený zásobník sa môže počas hry dobíjať

Poprosím vaše komentáre.


Naposledy upravil m.ape dňa 25th februára 2012, 13:32, celkom upravené 1 krát.
m.ape
m.ape
Nadrotmajster
Nadrotmajster

Male
Počet príspevkov : 169
Age : 48
Bydlisko : Mudroňova 191/11,Sabinov
Koníčky : hra na vojakov(ako dieťa),futbal,znova hra na vojakov
Vlastním zbraň: : SVD Dragunov manual,TM Hi Capa 5.1 plyn,H & K USP CO2,Walter P99 CO2, H&K G36C (G608) [JingGong], Betera PX4 storm 4,5 mm CO2,STTi Hi-Capa KP6 CO2+GG, H & K USP MATCH GG
Kill : 183
Reputácia : 0
Začal boj : 13.11.2011

Návrat hore Goto down

Návrh na zmenu pravidiel Empty Re: Návrh na zmenu pravidiel

Odoslať pre manmaro 25th februára 2012, 11:36

scenar bomby si velmi nezmenil v podstate sme to tak hrali aj doteraz co sa tyka poctu bb je to realcap a toto sa uz v minulosti rozoberalo a neje v tom problem ked sa do predu dohodne a ked kazdy bude respektovat v akom duchu sa nesie akcia. Osobne neznasam ked sa stale riesi ci som doslat alebo nie a ze som musel dostat. pri tejto hre by podla mna vznikali len dalsie spori " henten mal v zasobniku o dve gulky viac" a podobne. No ako vravim ak sa dohodneme ja niesom proti.
manmaro
manmaro
Práporčík
Práporčík

Male
Počet príspevkov : 1090
Bydlisko : Sabinov
Vlastním zbraň: : sig 552 Spas 12 Mauzer SR
Kill : 830
Reputácia : 8
Začal boj : 20.06.2008

Návrat hore Goto down

Návrh na zmenu pravidiel Empty Re: Návrh na zmenu pravidiel

Odoslať pre m.ape 25th februára 2012, 13:43

Zmena to je a keď si to skúsime zahrať verím že mi dáš za pravdu že dosť podstatná.

Čo sa týka počtu BB nejde mi tak ani o to aby si mal v zásobníku presne 34 BB ale o to aby si bol nútený zásobník vymeniť alebo doplniť čím sa hra stane realnejšou a verím že aj zaujímavejšou

A čo sa týka sporov o to či som dostal alebo nie to k športu proste patrí. Je to spôsob ako sa väčšina vysporiadáva s prehrou. A ty si proste výnimka čo potvrdzuje pravidlo. A zatiaľ sme sa vždy dohodli.

Že s tým manmaro nebude mať problém som predpokladal prosím vyjadrite sa aj ostatný
m.ape
m.ape
Nadrotmajster
Nadrotmajster

Male
Počet príspevkov : 169
Age : 48
Bydlisko : Mudroňova 191/11,Sabinov
Koníčky : hra na vojakov(ako dieťa),futbal,znova hra na vojakov
Vlastním zbraň: : SVD Dragunov manual,TM Hi Capa 5.1 plyn,H & K USP CO2,Walter P99 CO2, H&K G36C (G608) [JingGong], Betera PX4 storm 4,5 mm CO2,STTi Hi-Capa KP6 CO2+GG, H & K USP MATCH GG
Kill : 183
Reputácia : 0
Začal boj : 13.11.2011

Návrat hore Goto down

Návrh na zmenu pravidiel Empty Re: Návrh na zmenu pravidiel

Odoslať pre me.be 25th februára 2012, 15:00

nieje lepsie na 100 guliek ? 1 plnu plnicku si vysipete do zasobnika Wink ako mne je to jedno furt pouzivam tlacaky... a aby ste nedvrdili ze to chcem ulachcovat SEBE abo co ja furt pouzivam tlacaky takze je mi to jedno !


a ohladom tej simky hladam ale nemozem najst neviem kde je mal som dajaku z orange aj z o2 jednicka ale neviem kde su. este budem hladat ale nic neslubujem. A co tak pouzit klasicky velky tikajuci budik pripevneny na velkej skatuli aby to vyzeralo ako amaterska bomba ? Very Happy
me.be
me.be
Práporčík
Práporčík

Female
Počet príspevkov : 350
Age : 36
Bydlisko : Pecovska Nova Ves
Koníčky : zuvanie zuvaciek s prstom v nose;D
Vlastním zbraň: : AEG - AK74s, GAS - hi cappa 5.1; co2 - WE hi cappa 4.3
Kill : 402
Reputácia : 3
Začal boj : 25.03.2009

Návrat hore Goto down

Návrh na zmenu pravidiel Empty Re: Návrh na zmenu pravidiel

Odoslať pre m.ape 25th februára 2012, 16:01

S tým budíkom skvelý nápad tú škatuľu by som nedával zle by sa to prenášalo.
Idem pozrieť či nejaká starožitnosť sa doma nenájde

Čo sa týka BB účel je sťažiť nie uľahčiť ale vďaka za názor


Naposledy upravil m.ape dňa 25th februára 2012, 16:06, celkom upravené 1 krát.
m.ape
m.ape
Nadrotmajster
Nadrotmajster

Male
Počet príspevkov : 169
Age : 48
Bydlisko : Mudroňova 191/11,Sabinov
Koníčky : hra na vojakov(ako dieťa),futbal,znova hra na vojakov
Vlastním zbraň: : SVD Dragunov manual,TM Hi Capa 5.1 plyn,H & K USP CO2,Walter P99 CO2, H&K G36C (G608) [JingGong], Betera PX4 storm 4,5 mm CO2,STTi Hi-Capa KP6 CO2+GG, H & K USP MATCH GG
Kill : 183
Reputácia : 0
Začal boj : 13.11.2011

Návrat hore Goto down

Návrh na zmenu pravidiel Empty Re: Návrh na zmenu pravidiel

Odoslať pre manmaro 25th februára 2012, 16:01

Fantazii sa medze nekladu ak mas tu moznost sprav to Smile
manmaro
manmaro
Práporčík
Práporčík

Male
Počet príspevkov : 1090
Bydlisko : Sabinov
Vlastním zbraň: : sig 552 Spas 12 Mauzer SR
Kill : 830
Reputácia : 8
Začal boj : 20.06.2008

Návrat hore Goto down

Návrh na zmenu pravidiel Empty Re: Návrh na zmenu pravidiel

Odoslať pre TANK 25th februára 2012, 16:19

chlapci budiky boli dobre tak v ciernobielych filmoch s mněstkým radem Vosatkou (nic v zlom) len trocha realnejsie a spekulativnejsie naloze...co tak stary mobil ktorych maju ludia doma kopy ??? alebo vysielacka, pohybovy senzor, tlakovy atd.
add: realcapy ..osobne za hru (mam na mysli celu akciu ) zuzitkujem necely tocak o kapacite cca 200 bb
TANK
TANK
Práporčík
Práporčík

Male
Počet príspevkov : 396
Age : 43
Bydlisko : sabinov
Vlastním zbraň: : M 4 CASV ,M4 SD ,G-17 , a dajake noziky ;)
Kill : 158
Reputácia : 1
Začal boj : 18.06.2008

Návrat hore Goto down

Návrh na zmenu pravidiel Empty Re: Návrh na zmenu pravidiel

Odoslať pre m.ape 25th februára 2012, 16:38

Aby ste ma správne chápali ide o to priblížiť sa k reálu.

Odpovede som za alebo nie som za. Čo som si všimol väčšina z Vás má viac zásobníkov. Nezáleží na kapacite ale koľko BB si do neho dáš.

Dvaja by boli za TANK neviem

Inak nad tými bombami som tiež rozmýšlal len nemám čas to zrealizovať. Nie sú to nejáký študenti elektrotechniky. Nejaké staré súčiastky sa vždy nájdu.
A hneď je tu veselšie
m.ape
m.ape
Nadrotmajster
Nadrotmajster

Male
Počet príspevkov : 169
Age : 48
Bydlisko : Mudroňova 191/11,Sabinov
Koníčky : hra na vojakov(ako dieťa),futbal,znova hra na vojakov
Vlastním zbraň: : SVD Dragunov manual,TM Hi Capa 5.1 plyn,H & K USP CO2,Walter P99 CO2, H&K G36C (G608) [JingGong], Betera PX4 storm 4,5 mm CO2,STTi Hi-Capa KP6 CO2+GG, H & K USP MATCH GG
Kill : 183
Reputácia : 0
Začal boj : 13.11.2011

Návrat hore Goto down

Návrh na zmenu pravidiel Empty Re: Návrh na zmenu pravidiel

Odoslať pre TANK 25th februára 2012, 17:31

od realu maju vsetky nacviky daleko a nase hrajkanie na hony ..sory ale idealny stav nedosiahnu ani v specializovaných strediskach kde vsetko zalezi na financiach a bavýme sa rádovo o milionoch ..takze mozme ostat pri víkendovom strielani ale rozhodne na HRT alebo EOD nemame sorry ale taky je moj realny pohlad situaciu ..bola by to iba parodia
a tlacaky uz davnejsie sa o tom viedla debata v AS kruhoch na vychode a viedla akurat tak do takeho letargickeho stavu kde kazdy na to zabudol ...
ps. mam doma asi 10 real capov Wink ale tlacaky tak do 150 su rozumne riesienie ..pocas hry iba 2-3 mozne na pouzitie teda ziadne sacky pri sebe na dobijanie ..pekne na respavne ale to by znamenalo 10min pauzu z hry ..a zapisovanie dobijania do zosita kvoli obmedzeniu mnozstva municie na 1000 za celu akciu ..a hra full auto povolena Wink co skuit toto
TANK
TANK
Práporčík
Práporčík

Male
Počet príspevkov : 396
Age : 43
Bydlisko : sabinov
Vlastním zbraň: : M 4 CASV ,M4 SD ,G-17 , a dajake noziky ;)
Kill : 158
Reputácia : 1
Začal boj : 18.06.2008

Návrat hore Goto down

Návrh na zmenu pravidiel Empty Re: Návrh na zmenu pravidiel

Odoslať pre Apo 25th februára 2012, 18:33

jo no ja som tak isto za to aby sa to nejako okorenilo obcas. Sam som zacal hrat z manualom alebo pistolom tam mam obmedzeny pocet guliek rapidne oproti hi cap zasobnikom a paradoxne mozem povedat ze mi az tak neprekaza hrat proti dakomu co ma 350 guliek v zasobniku je to zauimavejsie ale su tu haciky ktore sme nedoriesili ked sme to riesili napriklad treba brat v uvahu ze ked sa chces priblizovat realu poctom nabojou problem je v dostrele AS zbrane maju slaby dostrel a cez stromky neprestrelis a presnost je tak isto neporovnatelna lebo zafuka vietor a uz to lieta do prdele to je kompenzovane vyssim poctom guliek ako v reale neviem aky dopad by to malo na hru mozno menej strelby akcie viac taktyzovania treba skusit ako to bude vyzerat no...
co sa tyka viacerich zasobnikou TM zasobniky su drahe nato aby som si kupil 4 len tak ... real capy tak isto a tych by som musel mat este viac jak 4 pocitat 30 guliek zakazdym sypat ich do hi capov abo do tlacakov to je otravne... ide o to aby za dva hodiny hry som netravil hodinu nabijanim a pocitanim guliek... to co napisal tank je zauimave

mne napriklad momentalne najviac vyhovuje ked mam pistol alebo brokovnicu nosim pri sebe plnicku a ked mam prilezitost po nejakom strete ked vystrielam viac tak doplnujem priebezne aby sa mi nestalo ze ostanem prazdny tak mi to vyhovuje necitim potrebu kupovat drahy zasobnik tri pet ... dakedy mozme vyskusat taku hru proste obmedzit len pocet guliek na hru na tych 1000 a kto ich ako vystriela to je na nom popripade pridat tak jak sme to uz chceli riesit ze kto ma tlacak moze full auto .. ale mas proste 1000 guliek na hru alebo ked sa budu hrat kradsie hry nejake tak dajmetomu 500 guliek na hodinu hry keby sa hrali vlajky ... len potom otazka je co ked ti dojdu ? Very Happy moze nastat blba nahoda ze dakto chodi hodinu a stretne dakoho 3x vystreli 40BB a staci mu a dakomu sa stane ze bude stretavat ludi stale blba nahoda vymakne furt dakoho alebo skupinku a bude musiet strielat viac a dojdu mu skor potom by sa pol hodinu nudil na spawne ... treba to domysliet... kazdy by mal nad tym podumat a najlepsie by to bolo rozobrat osobne bud po akcii alebo len tak na pive dakedy ...
Apo
Apo
Práporčík
Práporčík

Male
Počet príspevkov : 801
Age : 37
Bydlisko : doma
Koníčky : Jadrova fyzika :P
Vlastním zbraň: : AK-47s,M3 shorty,MK-23 socom
Kill : 564
Reputácia : 3
Začal boj : 19.06.2008

Návrat hore Goto down

Návrh na zmenu pravidiel Empty Re: Návrh na zmenu pravidiel

Odoslať pre Bublinator57 25th februára 2012, 19:40

tlacaky sme tu uz raz riesili nedosli sme k ziadnemu rieseniu pretoze nie kazda zbran moze mat tlacak alebo nie kazdy je ochotny investovat do tlacakov. Moje riesenie je jednoduche, tlacak full auto, hi-cap semi mod. A rekvizity, treba len napad a kopec volneho casu.
Bublinator57
Bublinator57
Práporčík
Práporčík

Male
Počet príspevkov : 726
Age : 43
Bydlisko : Jakovany
Vlastním zbraň: : AK-74 (cm.031), M3 Shorty (ACM), HiCAPA 5.1(TM), grenades, claymores, smoke shells ....
Kill : 610
Reputácia : 4
Začal boj : 20.06.2008

Návrat hore Goto down

Návrh na zmenu pravidiel Empty Re: Návrh na zmenu pravidiel

Odoslať pre me.be 25th februára 2012, 19:48

ale fullauto kazi hru, aby sa nestavalo to co na kazdej vecsiej akcii na ktorych som bol mimo sb a to ze sa ludia postavia oproti sebe a strielaju pokial maju BBcka a idu baterky
me.be
me.be
Práporčík
Práporčík

Female
Počet príspevkov : 350
Age : 36
Bydlisko : Pecovska Nova Ves
Koníčky : zuvanie zuvaciek s prstom v nose;D
Vlastním zbraň: : AEG - AK74s, GAS - hi cappa 5.1; co2 - WE hi cappa 4.3
Kill : 402
Reputácia : 3
Začal boj : 25.03.2009

Návrat hore Goto down

Návrh na zmenu pravidiel Empty Re: Návrh na zmenu pravidiel

Odoslať pre Bublinator57 25th februára 2012, 20:18

me.be napísal:ale fullauto kazi hru, aby sa nestavalo to co na kazdej vecsiej akcii na ktorych som bol mimo sb a to ze sa ludia postavia oproti sebe a strielaju pokial maju BBcka a idu baterky

s 30 ranami v 3-4 zasobnikoch asi nebudes fullautit cely den
Bublinator57
Bublinator57
Práporčík
Práporčík

Male
Počet príspevkov : 726
Age : 43
Bydlisko : Jakovany
Vlastním zbraň: : AK-74 (cm.031), M3 Shorty (ACM), HiCAPA 5.1(TM), grenades, claymores, smoke shells ....
Kill : 610
Reputácia : 4
Začal boj : 20.06.2008

Návrat hore Goto down

Návrh na zmenu pravidiel Empty Re: Návrh na zmenu pravidiel

Odoslať pre m.ape 25th februára 2012, 23:33

Aby som to zhrnul jedine manmaro pochopil o čo mi šlo.
Apo keď hráš z brokovnicou a pištoľou robíš presne to o čo som chcel dosiahnúť.
Bublinátor z jedného točáku sa veľmi jednoduchým spôsobom dá vyrobiť niekoľko tlačákou chce to len trocha fantázie

Vďaka za debatu a zajtra dovidenia
m.ape
m.ape
Nadrotmajster
Nadrotmajster

Male
Počet príspevkov : 169
Age : 48
Bydlisko : Mudroňova 191/11,Sabinov
Koníčky : hra na vojakov(ako dieťa),futbal,znova hra na vojakov
Vlastním zbraň: : SVD Dragunov manual,TM Hi Capa 5.1 plyn,H & K USP CO2,Walter P99 CO2, H&K G36C (G608) [JingGong], Betera PX4 storm 4,5 mm CO2,STTi Hi-Capa KP6 CO2+GG, H & K USP MATCH GG
Kill : 183
Reputácia : 0
Začal boj : 13.11.2011

Návrat hore Goto down

Návrh na zmenu pravidiel Empty Re: Návrh na zmenu pravidiel

Odoslať pre manmaro 26th februára 2012, 08:39

Myslim ze to pochopili viacery z nas a v podstate sme sa nedohodli na nicom ako vzdy osobne si z hicapu za 1300 kcs nebudem prerabat na realkap a tlacak na nejakych 30 ks bb ma stoji 700 kcs. a to niesom jediny tank a bubo maju viacero zasobnikov ktore si nakupili lebo uz v minulosti bola tendencia hrat takto ale nedotiahlo sa to do konca lebo nie kazdy s tym suhlasil a nastavalo tam vela otaznikov ktore apo spomenul. a kedze sa to tu napisalo znova tak ako Apo povedal skuste kazdy podumat a ked sa stretneme tak predlozime napady.
manmaro
manmaro
Práporčík
Práporčík

Male
Počet príspevkov : 1090
Bydlisko : Sabinov
Vlastním zbraň: : sig 552 Spas 12 Mauzer SR
Kill : 830
Reputácia : 8
Začal boj : 20.06.2008

Návrat hore Goto down

Návrh na zmenu pravidiel Empty Re: Návrh na zmenu pravidiel

Odoslať pre m.ape 26th februára 2012, 09:36

To že točák prerobíš na tlačák som nemyslel doslovne.
Ale máš pravdu aj tak ti dlhujem dve piva tak možeme podebatiť niekedy keď bude zlé počasie.
m.ape
m.ape
Nadrotmajster
Nadrotmajster

Male
Počet príspevkov : 169
Age : 48
Bydlisko : Mudroňova 191/11,Sabinov
Koníčky : hra na vojakov(ako dieťa),futbal,znova hra na vojakov
Vlastním zbraň: : SVD Dragunov manual,TM Hi Capa 5.1 plyn,H & K USP CO2,Walter P99 CO2, H&K G36C (G608) [JingGong], Betera PX4 storm 4,5 mm CO2,STTi Hi-Capa KP6 CO2+GG, H & K USP MATCH GG
Kill : 183
Reputácia : 0
Začal boj : 13.11.2011

Návrat hore Goto down

Návrh na zmenu pravidiel Empty Re: Návrh na zmenu pravidiel

Odoslať pre Apo 26th februára 2012, 11:18

no hi cap zasobnik prerobit ... teda znizit kapacitu jedine tak ze tam nasypes len 30 guliek Very Happy co je blbost takto to riesit a dalsie riesenie neviem spekulovalo sa ako odpocitat 30 ran ked mas plny hicap no nic dobre nas nenapadlo... a bubo jj tak sme uvazovali ale podla mna to neni umerna vyhoda full auto z 30 gulkamy v zasobniku proti 700 ranovemu hicapu semi... zase ta kadencia neni az taka vyhoda ked viem ze ti zanedlho dojdu a budes prebijat a mne dojdu tak za hodinu Very Happy bolo by to podla mna trocha nefer riesenie teda z mojej strany ja by som zvolil radsej semi a hi cap... je to lepsia varianta lahsia lacnejsia a v konecnom dosledku nic neporiesi ako som pisal bud to riesme vseci alebo srat na to alebo teda ak niekto chce nech hra z real cap. zasobnikom v podstate tym neobmedzi nikoho len sam sa znevyhodni ...
m.ape k tej hre z brokovnicou a pistolom je to teda obmedzenie ale stale to neni o tom ze mas 5 zasobnikou a to je to co mas. Ked vystrielas prehodis zasobnik a ked vystrielas vsecko tak na spawn a doplnit a odyst z hry na cca 10min . Podla mna ked uz riesit nieco take tak ide o to ze mas pri sebe obmedzeny pocet streliva zhruba ako v reale (teda kolko unesies , nosit pri sebe 30 zasobnikou by bolo asi nemozne takze sa to aspon trocha priblizi realite) a po vystrielani musis prehodit zasobnik ja mam system jeden zasobnik a plnicka + mozem zo sebou nosti dalsie gulky je to sice priblizne podobne ale mozem si doplnat aj hodinu alebo dve pocas hry staci sa zasit dosypat gulky do plnicky do zasobnika a hram pistol ma malu spotrebu tak tam vecsinou staci aj to co mam v plnicke ale tak keby som mal kalacha tak v podstate aj 2500Ks sacok ... obmedzenie je len vo faze priameho suboja kedy je to casovo dost obmedzujuce doplnat z plicky .. tak tam je rozdiel podla mna ale ako som povedal mne to tak vyhovuje zatial a je to zauimavejsie premna takto hrat.. keby som mal 5 zasobnikov aj to by bolo fajn ale nemam Razz
Apo
Apo
Práporčík
Práporčík

Male
Počet príspevkov : 801
Age : 37
Bydlisko : doma
Koníčky : Jadrova fyzika :P
Vlastním zbraň: : AK-47s,M3 shorty,MK-23 socom
Kill : 564
Reputácia : 3
Začal boj : 19.06.2008

Návrat hore Goto down

Návrh na zmenu pravidiel Empty Re: Návrh na zmenu pravidiel

Odoslať pre Bublinator57 27th februára 2012, 21:18

ja som len za ak sa dohodneme ze kazdy bude mat tlacak a obmedzeny pocet nabojov pomohlo by to len hre, ak si kliknete na velke airsoftove akcie vo svete nie na Slovensku, tak akceptuju iba tlacaky (niekde do 30 respektive do 150 bb, rezim strelby full auto).
Zase sme tam kde sme boli pred 2 rokmi a ludi sa neda prinutit kupit si tlacaky, preto som navrhol aby ludia co maju tlacaky boli zvyhodneni v rezime strelby na full auto (to je moj problem ze vystrielam rychlo zasobnik a musim prebijat).
Bublinator57
Bublinator57
Práporčík
Práporčík

Male
Počet príspevkov : 726
Age : 43
Bydlisko : Jakovany
Vlastním zbraň: : AK-74 (cm.031), M3 Shorty (ACM), HiCAPA 5.1(TM), grenades, claymores, smoke shells ....
Kill : 610
Reputácia : 4
Začal boj : 20.06.2008

Návrat hore Goto down

Návrh na zmenu pravidiel Empty Re: Návrh na zmenu pravidiel

Odoslať pre m.ape 27th februára 2012, 22:17

Bublinator57 napísal:ja som len za ak sa dohodneme ze kazdy bude mat tlacak a obmedzeny pocet nabojov pomohlo by to len hre, ak si kliknete na velke airsoftove akcie vo svete nie na Slovensku, tak akceptuju iba tlacaky (niekde do 30 respektive do 150 bb, rezim strelby full auto).
Zase sme tam kde sme boli pred 2 rokmi a ludi sa neda prinutit kupit si tlacaky, preto som navrhol aby ludia co maju tlacaky boli zvyhodneni v rezime strelby na full auto (to je moj problem ze vystrielam rychlo zasobnik a musim prebijat).

Čo keby sme to skúsili prebrať niekde pri pive pozývam Teba,manmara aj Apa a keby chcel tak zavolajte aj Tanka. Dohodnite sa kedy by Vám to všetkým vyhovovalo a ja sa Vám prispôsobím, okrem tejto stredy večer sľúbil som manželke že ju vezmem do divadla aby som nedopadol ako Kexo.
m.ape
m.ape
Nadrotmajster
Nadrotmajster

Male
Počet príspevkov : 169
Age : 48
Bydlisko : Mudroňova 191/11,Sabinov
Koníčky : hra na vojakov(ako dieťa),futbal,znova hra na vojakov
Vlastním zbraň: : SVD Dragunov manual,TM Hi Capa 5.1 plyn,H & K USP CO2,Walter P99 CO2, H&K G36C (G608) [JingGong], Betera PX4 storm 4,5 mm CO2,STTi Hi-Capa KP6 CO2+GG, H & K USP MATCH GG
Kill : 183
Reputácia : 0
Začal boj : 13.11.2011

Návrat hore Goto down

Návrh na zmenu pravidiel Empty Re: Návrh na zmenu pravidiel

Odoslať pre Tair0 27th februára 2012, 23:38

tlačáky su dobrý nápad , mne to problem nerobí kedže hrám zo SNiperkou kde som na poslednych akciach dal cca 40-50 vystrelov maximalene ,zo založakom to isté ...

a pokiaľ viem tak už aj v Po ľudia prezbrojujú na tlačáky aspoň tak sme sa rozpravali na Armyburze čo bola nedavno , a myslim že by to len prospelo urovni hry

Tlačák = ful.auto /točák= semi je tiež provizorne riešenie kedže nie každy si môže dovoliť naraz kupiť viac tlačakov ale ak by sa zaviedol štandard na akciach tu v SB tak sa časom prispôsobia snaď....
ale chcelo by to ešte vyjadrenie väčšej skupiny ľudí čo chodi sem na akcie či su ochotný do toho ísť .


m.ape > nejake sučiastky by som mal mať ešte doma hlavne rezistory a kondenzatory , pripadne nejake plošaky ... pojdem pozrieť čo a ake hodnoty sa najdu

Tair0
Tair0
Štábny rotmajster
Štábny rotmajster

Male
Počet príspevkov : 203
Age : 32
Bydlisko : Sabinov
Koníčky : všetko kde je adrenalín......
Vlastním zbraň: : JG SIG 550 DMR custom + TM MK23 socom + Umarex HK USP Match GBB
Kill : 220
Reputácia : 5
Začal boj : 17.10.2011

Návrat hore Goto down

Návrh na zmenu pravidiel Empty Re: Návrh na zmenu pravidiel

Odoslať pre manmaro 28th februára 2012, 00:57

mne sa paci zapalitost novacikov pre real aj ked zatial hrame z velkokapacitnymi zasobnikmi teda neriesime "nedostatok streliva" no stale si tu malo ludi uvedomuje to co je priorita A TO JE SPOSOB AKYM SA HYBEM V HRE. Mozes mat mat guliek 2 mechy ked chodis ako neprestrelny najhlucnejsi tank "Nie TANK" a kym si toto neuvedomi kazdy nema zmysel sa ochudobnovat o strelivo lebo nikdy nevies kto bude s tebov v danu akciu hrat. Zopakujem sa ! nie proti tebe ale z TEBOV! Pretoze ak das cloveku ktory nechce a nevie sa pohybovat po ihrisku tak aby bol co najmenej zasiahnutelny a pritom si mysli ze vsetko robi OK a za boha sa nechce poucit od skusenejsich potom dana hra nema zmysel ani pre teba sameho. Da sa to riesit napr vytvorenim pevnych tymov ale to by museli proti sebe hrat stale ty isty ludia a to je nerealne.
manmaro
manmaro
Práporčík
Práporčík

Male
Počet príspevkov : 1090
Bydlisko : Sabinov
Vlastním zbraň: : sig 552 Spas 12 Mauzer SR
Kill : 830
Reputácia : 8
Začal boj : 20.06.2008

Návrat hore Goto down

Návrh na zmenu pravidiel Empty Re: Návrh na zmenu pravidiel

Odoslať pre me.be 28th februára 2012, 02:02

proste nech sa urci datum ze odkedy sa bude hrat tocaf >>semi tlacak >>full auto a kazdy zisti ako mu to viac vyhovuje a podla toho sa uz zariadi. A nieje problem hrat semi s tlacakmi aj keby sa to zrusilo Smile
me.be
me.be
Práporčík
Práporčík

Female
Počet príspevkov : 350
Age : 36
Bydlisko : Pecovska Nova Ves
Koníčky : zuvanie zuvaciek s prstom v nose;D
Vlastním zbraň: : AEG - AK74s, GAS - hi cappa 5.1; co2 - WE hi cappa 4.3
Kill : 402
Reputácia : 3
Začal boj : 25.03.2009

Návrat hore Goto down

Návrh na zmenu pravidiel Empty Re: Návrh na zmenu pravidiel

Odoslať pre me.be 28th februára 2012, 02:16

akurat mam maly problem Razz tlacaky mam na 50-60 guliek lebo do dvoch natrepem 1 plnu plnicku a nieco malo z dalsej. a nove sa mi kupovat nece ale prinajhorsom ich nieako upravim, urcite sa daju rozobrat:X
me.be
me.be
Práporčík
Práporčík

Female
Počet príspevkov : 350
Age : 36
Bydlisko : Pecovska Nova Ves
Koníčky : zuvanie zuvaciek s prstom v nose;D
Vlastním zbraň: : AEG - AK74s, GAS - hi cappa 5.1; co2 - WE hi cappa 4.3
Kill : 402
Reputácia : 3
Začal boj : 25.03.2009

Návrat hore Goto down

Návrh na zmenu pravidiel Empty Re: Návrh na zmenu pravidiel

Odoslať pre Tair0 28th februára 2012, 09:47

no veď hlavne že je to tlačák , komora sa dá skrátiť v pohode a navyše tie na viac BB maju problémy s podávaním v závyslosti na značke.
Ale čo tak navrhnúť že ? všetci majú dajme tomu 3 mesiace do leta nato aby si zohnali aspoň tlačáky do zbrane ktoru používajú a potom sa dohodne niečo v tom zmysle že :
tlačákov možete mať koľko chcete ale ten kto bude mať stale točák tak bude obmedzený povedzme na 100-150 BB na jednu hru ( to bol len priklad , určilo by sa to podľa dlžky hry) . keď by mu došli BBčka tak može mať neobmedzene množstvo do založky , pripadne kto sa nato cíti ,tak gumený nôž a ide sa Very Happy

to aby sa ľudia pohybovali "takticky" teda potichy a snažili sa kryť pri presune sa zrejme budu musieť chcieť naučiť oni sami .... ale keď niekto viackrat posebe dostane zasah kvoli tomu že zakopne o niečo a je to počuť na celu halu tak nato si začnu časom davať pozor.

Tair0
Tair0
Štábny rotmajster
Štábny rotmajster

Male
Počet príspevkov : 203
Age : 32
Bydlisko : Sabinov
Koníčky : všetko kde je adrenalín......
Vlastním zbraň: : JG SIG 550 DMR custom + TM MK23 socom + Umarex HK USP Match GBB
Kill : 220
Reputácia : 5
Začal boj : 17.10.2011

Návrat hore Goto down

Návrh na zmenu pravidiel Empty Re: Návrh na zmenu pravidiel

Odoslať pre manmaro 28th februára 2012, 10:23

na to z tymi podmienkami ohladom kupy tlacakov rychlo zabudni Co potom s tymi ktori tak nespravia? zakazes im hrat? v minulosti sa tu riesilo ujednotenie vystroje co sa oblecenia tyka a nedopadlo to nijako.A Tair0: skus na nad zmenami zamyslat tak ako by sa ta kazda jedna z nich maladotknut tiez. Sice hrajes na pozicii sniper ale nie kazdy a hlavne studenti maju vone evri na 3-4 zasobniky Lebo ty si to navrhol a prave teba by sa taka zmena resp investicia netykala. Osobne vidim hru real kapu na OBCASNU sem tam si tak zahrame a nie ze kazda akcia sa bude tak hrat. Zatial budme radi ze ja nas hojnejsie lebo verim tomu ze ak by sa to zaviedlo ako pravilo tak sa nam drviva vatsina ludi z PO vykasle a zacnu chodit inam. Cize to to je iba priprava na obcasnu hru trebarz nas bude malo a podobne tak si to skusime resp navrhneme aj ostanym ale necakajte ovacie novacikovia chcu proste strielat. A samozrejme sa to neda aplikovat pokial budeme mat platiacich za zbrane lebo by ma nou na koniec utlkli.
manmaro
manmaro
Práporčík
Práporčík

Male
Počet príspevkov : 1090
Bydlisko : Sabinov
Vlastním zbraň: : sig 552 Spas 12 Mauzer SR
Kill : 830
Reputácia : 8
Začal boj : 20.06.2008

Návrat hore Goto down

Návrh na zmenu pravidiel Empty Re: Návrh na zmenu pravidiel

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.