AirSoft
Serus gádžo !
Co tak keby ši še zaregistroval abo prihlašil ? Ha ? Nebudz ľenivy a napiš coškaj šumneho ! Znaš jak to chodzi, mame radzi ľudzi co daco šumneho napišu !
Ta už nečitaj teľo a rušaj še !

Join the forum, it's quick and easy

AirSoft
Serus gádžo !
Co tak keby ši še zaregistroval abo prihlašil ? Ha ? Nebudz ľenivy a napiš coškaj šumneho ! Znaš jak to chodzi, mame radzi ľudzi co daco šumneho napišu !
Ta už nečitaj teľo a rušaj še !
AirSoft
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prieskum

Ktorý druh akcie preferujete ?

Návrh na zmenu pravidiel - Stránka 2 Vote_lcap248%Návrh na zmenu pravidiel - Stránka 2 Vote_rcap2 48% [ 15 ]
Návrh na zmenu pravidiel - Stránka 2 Vote_lcap252%Návrh na zmenu pravidiel - Stránka 2 Vote_rcap2 52% [ 16 ]

Celkom hlasov : 31

Linky
free forum
apríla 2024
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar


Návrh na zmenu pravidiel

+3
me.be
manmaro
m.ape
7 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Návrh na zmenu pravidiel - Stránka 2 Empty Re: Návrh na zmenu pravidiel

Odoslať pre Tair0 28th februára 2012, 10:49

no praveže sa to tyka aj mňa kedže mam novu plynovu Sniperku a 10 ranny zasobnik ( nech je to realnejsie , nie tie 30 ranne) do nej stoji od 28 usd + zatiaľ čo do takej elektrickej M4ky novy tlačak na 100BB stoji cca 8 euro za kus , tiež som študent a pokiaľ človek chce tak zohnať nejake prachy neni až taky problem .... šetko je o tom ako veľmi človek chce (pravdaže ľudia maju aj ine vydaje ) preto som tam mal to že kto nezoženie tlačaky tak bude obmedzeny strelivom v točákoch

Ale to je len návrh , pravdaže by som rád hral čisto z real-capmi ale zas treba brať do uvahy ako to vezmu ostátny a spraviť kompromis alebo sa na to uplne vykašľať a hrať tak ako teraz.
Tair0
Tair0
Štábny rotmajster
Štábny rotmajster

Male
Počet príspevkov : 203
Age : 32
Bydlisko : Sabinov
Koníčky : všetko kde je adrenalín......
Vlastním zbraň: : JG SIG 550 DMR custom + TM MK23 socom + Umarex HK USP Match GBB
Kill : 220
Reputácia : 5
Začal boj : 17.10.2011

Návrat hore Goto down

Návrh na zmenu pravidiel - Stránka 2 Empty Re: Návrh na zmenu pravidiel

Odoslať pre manmaro 28th februára 2012, 11:07

alebo kompromisne si takto zahrat iba obcas Smile sorka nevedel som ze si siel to plynu Prirorita je hrat tak aby mohlo prist co najviac ludi z cim mensimi investiciamy. Ak by to malo fungovat tak ako sme si pred davnym casom predstavovali ze budeme ujednoteny potom by moja mailova odpoved pre novacika na otazku ci moze prist hrat vyzerala takto: Samozrejme potrebujete zbran,idealne 3-4 tlacaky do ktorych budete davat po 15-20 ks streliva, maskacove oblecenie SR !nie Ine! (neviem vzor) Olivovo zelenu takticku vestu !inu nie!. Po splneni tychto podmienok vas radi uvidime. (koniec odpovede) Vies si predstavit to znechutenie ked si dovtedy zaujemca myslel ze jeho investicia bude 100 evri za zbran a 15 za okuliare. Preto sme sa rozhodli neaplikovat podobne podmienky ako pravidlo lebo by sme sa mozno nepoznali ani mi. Ale rozhodli sme sa hrat tak aby si z nami mohlo zahrat cim viac ludi.
manmaro
manmaro
Práporčík
Práporčík

Male
Počet príspevkov : 1090
Bydlisko : Sabinov
Vlastním zbraň: : sig 552 Spas 12 Mauzer SR
Kill : 830
Reputácia : 8
Začal boj : 20.06.2008

Návrat hore Goto down

Návrh na zmenu pravidiel - Stránka 2 Empty Re: Návrh na zmenu pravidiel

Odoslať pre Tair0 28th februára 2012, 11:16

no do plynu som šiel kvoli tomu že sa mi nechcelo pasovať z pružinou zatiaľ čo toto natiahnem maličkom Very Happy
pravdaže ak by bolo presne stanovené aku výstroj ma každý mať tak by zrejme viac než polovica ľudi nehrala alebo by hrala inde, či už z finančneho dôvodu alebo preto že chcú mať inú vystroj ako Slovenske Maskače, ale možno by nebolo odveci keby sa našlo par ľudí odtiaľto s ktorými by sa dalo chodiť možno aj po milsim akciách kde si zakladaju na špecifickej výstroji ale zatiaľ som nenašiel na okoli nič take čo by ma zaujalo .... Btw pokiaľ viem tak aj jedna časť AKS teamu z Po momentalne prezbrojuje na tlačaky tak s nimi by sa dalo spraviť real-cap akciu kedže tu chodia niektory hravať občas.
Tair0
Tair0
Štábny rotmajster
Štábny rotmajster

Male
Počet príspevkov : 203
Age : 32
Bydlisko : Sabinov
Koníčky : všetko kde je adrenalín......
Vlastním zbraň: : JG SIG 550 DMR custom + TM MK23 socom + Umarex HK USP Match GBB
Kill : 220
Reputácia : 5
Začal boj : 17.10.2011

Návrat hore Goto down

Návrh na zmenu pravidiel - Stránka 2 Empty Re: Návrh na zmenu pravidiel

Odoslať pre Apo 28th februára 2012, 16:43

no pisal som vela a zmazalo sa mi to xD takze jebem ... jak pisal bublinator

je jeho problem ze mu dojdu gulky kazdy nech si hra jak sa mu to paci momentalne tymto co tu rozoberame nic nevyriesime mozme sa dohodnut ze si kazdy zakupi tlacaky a niekedy si dame hru len z tlacakmi ked z tym bude kazdy suhlasit. Hrava teraz vela novych ludi pre ktorych by to mozno znechutilo hru ... pozeral som cenu tlacaku pre AKcko TM tak 800Kc cca to je dost takze to teraz neriesim casom si urcite chcem kupit ale kedy to neviem sam resp. ked budem na to mat volne peniaze ..

dalsia vec co ma napada ze real cap. ma povecsine 30 BB ( kazdy ma prevazne AKcka alebo M4 tak tam je to cca tych 30 ) realne zbrane sa ale lisia aj inymi vlastnostami ako je kapacita zasobniku ... ja mam v pistoli neviem presne asi 26 BB no to vyrazne maze rozdiel medzi utocnou puskou a pistolou dostrelovo tam je rozdiel metra ci dvoch kdez to v reale tam je si myslim podstatny rozdiel... Razz takze real sa dosiahnut neda a pouzitim realcapu sa k nemu ani nepriblizime

osobne ked uz tak preferujem tlacaky a plnit ich do plna. Nechcelo by sa mi pocas hry riesit ze ci som do plnicky nasypal 30 BB ci 36 medzi talcakmi su male rozdiel niektore maju kapacitu 60 niektore 70 BB to je si myslim v pohode a kludne kto bude pouzivat tlacaky nech hra full auto.. tlacak ma podla mna primeranu kapacitu vzhladom na vlastnosti zbrane v AS aby sa to trocha priblizilo realu a teda nutnosti prebijat .
Otazka znie: ja mam jeden tlacak a jeden hi cap. mozem hrat tak ze ked dam tlacak mozem fullautit a ked zabehnem za roh prehodim hicap tak budem hrat semi ? Razz a co sa tyka posedenia na pive .. som za mohli by sme rozobrat toto.. ale aj ine. napriklad nejaky scenar a povedal by som ze akutnejsie (teda aspon mne to dost vadi) su respawni a ich miesta v haluskarni uz som to rozoberal z manmarom a myslim ze som vymyslel lepsi sposob respawnu ... takze ja mozem na pivo zatial kazdy den
Apo
Apo
Práporčík
Práporčík

Male
Počet príspevkov : 801
Age : 37
Bydlisko : doma
Koníčky : Jadrova fyzika :P
Vlastním zbraň: : AK-47s,M3 shorty,MK-23 socom
Kill : 564
Reputácia : 3
Začal boj : 19.06.2008

Návrat hore Goto down

Návrh na zmenu pravidiel - Stránka 2 Empty Re: Návrh na zmenu pravidiel

Odoslať pre manmaro 28th februára 2012, 16:50

Dnes by som aj ja mohol cca
manmaro
manmaro
Práporčík
Práporčík

Male
Počet príspevkov : 1090
Bydlisko : Sabinov
Vlastním zbraň: : sig 552 Spas 12 Mauzer SR
Kill : 830
Reputácia : 8
Začal boj : 20.06.2008

Návrat hore Goto down

Návrh na zmenu pravidiel - Stránka 2 Empty Re: Návrh na zmenu pravidiel

Odoslať pre m.ape 28th februára 2012, 16:52

Inak Tair0 tu nešlo ani tak o to či používaš tlačák alebo tačák ale koľko guliek si do neho dáš pred hrou.
Ak bude hra vyzerať tak ako v nedeľu tak nie je čo riešiť ja a Apo sme hrali s pištoľmi brat mal brokovnicu a predsa sme mali pár pekných zásahov.
Ako napísal manmaro airsoft je hlavne o šikovnosti.
m.ape
m.ape
Nadrotmajster
Nadrotmajster

Male
Počet príspevkov : 169
Age : 48
Bydlisko : Mudroňova 191/11,Sabinov
Koníčky : hra na vojakov(ako dieťa),futbal,znova hra na vojakov
Vlastním zbraň: : SVD Dragunov manual,TM Hi Capa 5.1 plyn,H & K USP CO2,Walter P99 CO2, H&K G36C (G608) [JingGong], Betera PX4 storm 4,5 mm CO2,STTi Hi-Capa KP6 CO2+GG, H & K USP MATCH GG
Kill : 183
Reputácia : 0
Začal boj : 13.11.2011

Návrat hore Goto down

Návrh na zmenu pravidiel - Stránka 2 Empty Re: Návrh na zmenu pravidiel

Odoslať pre Apo 28th februára 2012, 17:59

no tak co skocime na to pivo dnes ?? ...
Apo
Apo
Práporčík
Práporčík

Male
Počet príspevkov : 801
Age : 37
Bydlisko : doma
Koníčky : Jadrova fyzika :P
Vlastním zbraň: : AK-47s,M3 shorty,MK-23 socom
Kill : 564
Reputácia : 3
Začal boj : 19.06.2008

Návrat hore Goto down

Návrh na zmenu pravidiel - Stránka 2 Empty Re: Návrh na zmenu pravidiel

Odoslať pre Bublinator57 28th februára 2012, 18:19

ja mozem len v stvrtok
Bublinator57
Bublinator57
Práporčík
Práporčík

Male
Počet príspevkov : 726
Age : 43
Bydlisko : Jakovany
Vlastním zbraň: : AK-74 (cm.031), M3 Shorty (ACM), HiCAPA 5.1(TM), grenades, claymores, smoke shells ....
Kill : 610
Reputácia : 4
Začal boj : 20.06.2008

Návrat hore Goto down

Návrh na zmenu pravidiel - Stránka 2 Empty Re: Návrh na zmenu pravidiel

Odoslať pre m.ape 28th februára 2012, 18:34

aj mne skor stvrtok
m.ape
m.ape
Nadrotmajster
Nadrotmajster

Male
Počet príspevkov : 169
Age : 48
Bydlisko : Mudroňova 191/11,Sabinov
Koníčky : hra na vojakov(ako dieťa),futbal,znova hra na vojakov
Vlastním zbraň: : SVD Dragunov manual,TM Hi Capa 5.1 plyn,H & K USP CO2,Walter P99 CO2, H&K G36C (G608) [JingGong], Betera PX4 storm 4,5 mm CO2,STTi Hi-Capa KP6 CO2+GG, H & K USP MATCH GG
Kill : 183
Reputácia : 0
Začal boj : 13.11.2011

Návrat hore Goto down

Návrh na zmenu pravidiel - Stránka 2 Empty Re: Návrh na zmenu pravidiel

Odoslať pre Apo 28th februára 2012, 19:25

no okej.. tak predbezne stvrtok..
Apo
Apo
Práporčík
Práporčík

Male
Počet príspevkov : 801
Age : 37
Bydlisko : doma
Koníčky : Jadrova fyzika :P
Vlastním zbraň: : AK-47s,M3 shorty,MK-23 socom
Kill : 564
Reputácia : 3
Začal boj : 19.06.2008

Návrat hore Goto down

Návrh na zmenu pravidiel - Stránka 2 Empty Re: Návrh na zmenu pravidiel

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.